Vernostný klub

Vernostný klub

Vernostný program

Vernostný klub je klub, ktorý odmeňuje svojich zákazníkov na základe klubovej karty.
Kartička z nášho autoservisu nie je len taká obyčajná, je to hlavne spôsob ako Vám poďakovať! Práve preto sme sa rozhodli vytvoriť pre našich členov ešte viac výhod, zliav a pocit profesionálnej starostlivosti o Vaše vozidlo.

Prečo byť členom vernostného programu?

Pretože v našom servise nájde Vaše vozidlo všetko čo potrebuje. Snažíme sa poskytovať tie najlepšie služby spojené s opravou a údržbou vozidla a byť nápomocní v každej situácii. Byť členom nášho klubu prináša rôzne výhody, ktorými chceme urýchliť a zdokonaliť služby poskytované naším zákazníkom.

Ako sa zaregistrovať?

Registrácia je veľmi jednoduchá a hlavne bezplatná. Stačí navštíviť náš servis osobne, prípadne vyplniť formulár na internetovej stránke a na počkanie Vám vystavíme, prípadne zašleme poštou, klubovú kartičku. Karta je vydávaná ihneď po vyplnení formulára.
REGISTRÁCIA

Podmienky vernostného programu

Členom vernostného programu sa môžu stať FO alebo PO staršie ako 18 rokov a spôsobilé na právne úkony. Pre vznik členstva ju nutné pravdivo vyplniť údaje vo formulári zákazník môže členské výhody klubu využívať ihneď po obdržaní klubovej karty. Člen klubu je povinný informovať o každej zmene svojich osobných údajov uvedených vo formulári.

Klubová karta nie je prenosná na iného majiteľa (je vystavovaná na meno) pri strate, poškodení alebo odcudzení Vám na počkanie vystavíme novú kartu za poplatok 5€

Výhody vernostného programu

  • 5% zľava na použitý materiál pri oprave alebo servise Vášho vozidla
  • 10% zľava na použitý materiál pri oprave alebo servise Vášho vozidla v našom autoservise pre VIP zákazníkov
  • VIP ZÁKAZNÍK – člen klubu, ktorý u nás servisuje 3 a viac vozidiel

Členovia vernostného klubu budú vopred upozorňovaní na končiacu STK + EK, servis (výmena oleja, atď.) a budú informovaní o prebiehajúcich akciách zapožičanie náhradného vozidla pri servise presahujúcom 24 hodín.

Zákazníci patriaci do vernostného programu budú mať 1-krát ročne ZDARMA

  1. TEST BŔZD A TLMIČOV
  2. TEST BRZDOVEJ KVAPALINY
  3. TEST AKUMULÁTORA
  4. ČISTENIE INTERIÉRU OZÓNOVOU ČISTIČKOU

na bezplatné úkony je treba vopred sa objednať

Ukončenie alebo zánik členstva vo vernostnom programe
Ukončenie alebo zánik členstva vo vernostnom programe člen klubu je oprávnený dobrovoľne zrušiť svoje členstvo kedykoľvek a to na základe prehlásenia, ktoré podpíše a vrátením kartičky vernostného programu. Členstvo vo vernostnom klube sa môže zrušiť aj zo strany firmy Legas Auto, s. r. o. V prípade ak po dobu niekoľkých rokov nebude evidovaný žiadny servis na vozidle, na ktoré bola klubová karta vydaná neplatí na vozidlá, ktoré zmenili majiteľa a ten sa rozhodol navštevovať iný servis, resp. na vozidlá, ktoré boli vyradené z evidencie.

Poradíme vám? Zavolajte nám

PO-PI: 8:00 - 17:00