Používaním stránok prevádzkovaných LEGAS AUTO, s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby súhlasím Viac info

Vozidlá v záruke

Sme auto go

Sieť profesionálnych rýchloservisov

AUTOGo! je medzinárodná sieť autoservisov, pôsobiaca vo viacerých krajinách Európy. Všetky servisy spĺňajú požiadavky na vybavenie servisu, poskytované služby a zameriavajú sa na „rýchloservis“. Garantom siete je spoločnosť TROST, najväčší dodávateľ náhradných dielov v Európe.

Profesionálne riešenie

Inšpekčné prehliadky vozov všetkých značiek sú vykonávané aj v našom autoservise AUTOGo! podľa predpísaných intervalov daných výrobcom vozidla, pričom pravidelnú údržbu je možné vykonávať aj pre vozy v záruke. Servis využíva najnovší software, ktorý obsahuje všetky informácie pre jednotlivé modely vozidiel. Technik nášho servisu má všetky potrebné informácie o technických parametroch Vášho automobilu, rovnako ako informácie o servisných úkonoch. Na základe týchto informácií dokáže kompetentný pracovník naplánovať a pripraviť nasledujúcu prehliadku, ale aj potrebné náhradné diely požadované pre jej vykonanie. V prípade, že počas prehliadky zistí nejakú chybu, systém mu poskytne informácie, ako pri odstraňovaní postupovať. V autoservise AUTOGo! sú vykonávané sezónne kontroly vozidel (zimné obdobie, letné obdobie, prázdniny, klimatizácie atď.) tak, aby Vaše vozidlo bolo vždy v perfektnom stave. Všetci pracovníci nášho servisu sú pravidelne školení na zvládanie najmodernejších systémov Vášho vozidla. Vďaka tomu je servis pripravený zvládnuť opravu Vášho vozidla na rovnako vysokej úrovni ako autorizovaný servis bez straty záruky.

Poradíme vám? Zavolajte nám

PO-Pi: 8:00 - 17:00